Prosinec 2007

sny

31. prosince 2007 v 22:08 | Joli |  další tvorba
Nedávno se mi zdáli zase dva SG sny - už jsem fakt zralá na Bohnice, nemyslíte???

Smrtící zásnuby (Engaged to Kill)

27. prosince 2007 v 15:06 | Joli |  filmy a seriály
Hlavní postavou filmu Smrtící zásnuby je dětská lékařka Abby (Maria del Mar), která má vše - milujícího manžela Roberta (Joe Lando), dvě děti Maddy a Coreyho, práci, kterou má ráda a dům, kde může být se svou rodinou, na které jí tolik záleží. Jednoho dne ji však unese mladý pár, který vyžaduje výkupné. Avšak nechce, aby o tom věděla policie. Vyšetřování se ujímá detektiv Burnsová (Amanda Tapping), ale neví, že se únosci ozvali. Robert, Abbyn manžel, je ochoten zaplatit, a tak kontaktuje Lestera Dantona (Paul McGillion), svého přítele, který pracuje v bance, aby mu umožnil vybrat z konta milion dolarů. Robert poté zaplatí únoscům peníze. Abby se podaří utéct, ale během jejího útěku umírá mladá únoskyně Sally. Abby se dostává do nemocnice, kde se o zaplacených penězích dozvídá i detektiv Burnsová. Abby se snaží vrátit do normálního života, ale je to pro ni těžké. Musí pořád myslet na Sally, která jí připomíná její dceru Maddy, jež je ve stejném věku, jako byla Sally. Když se zdá, že vše je v pořádku, postupně se začíná hroutit svět celé rodiny. Objevuje se finanční krize, kterou se Robert snaží vyřešit prodejem lodí svému někdejšímu konkurentovi Crawfordovi (Peter DeLuise), ale když má dojít k obchodu - Crawford je nalezen mrtev. Stejně tak je zabit Lester, který je už delší dobou pohřešován. Abby ztrácí své pacienty, kteří pod vlivem či jistým nátlakem odcházejí se svými dětmi k jiným pediatrům. Maddy si našla nového přítele Nicka, který se ze začátku zdá jako fajn kluk, ale s postupem času se zjišťuje, že není tak nevinný, jak se zdá. Vychází najevo, že on je tím druhým únoscem, který po Sallině smrti odjel z místa činu, a teď se mstí za to, že zemřela. Naštěstí je však dopaden policisty vedenými detektivem Burnsovou.

Stalo se o Vánocích (On second day of Christmas)

27. prosince 2007 v 14:35 | Joli |  filmy a seriály
V posledním předvánočním dnu praskají obchody ve švech. Obchodníci si mnou ruce, stejně tak jako kapsáři. Kolem jednoho muže, který má ve své kapse peněženku naducanou penězi, projde malá dívka. Muž zjistí, že mu zmizela peněženka, a tak ho nenapadne nic lepšího, než obvinit malou dívku, že ho okradla. Dívka se dá na útěk, ale zastaví ji elegantně oděná žena, která pomůže dosvědčit, že dívka u sebe peneženku nemá. Dav, který se sešel, se opět rozchází a dívka odchází s ženou pryč. Vychází najevo, že to jsou příbuzné - 30letá Trish je tetou 6leté Patsy - a obě jsou kapsářky. Jdou do cukrárny, kde počítají ukradené peníze. Nečekaně tam přichází Trishin bývalý přítel Mel (David Hewlett), také kapsář, který má ovšem více smůly než štěstí - během filmu pořád za ním běhají dva týpci, kteří po něm chtějí peníze, co jim dluží. Tato postava je spíše komická, takže pokaždé, když se tam objeví, člověk má záchvat smíchu, protože David je fakt legrační. Mno nicméně dál k příběhu. Patsy a Trish jdou do dalšího obchodu, kde chtějí okrást další lidi, ale tentokrát je štěstí zradí a jsou obě dopadeny. Jsou však Vánoce, a tak se majitel obchodu slituje a nenechá je na Štědrý den někde od sebe v děstkém domově a ve vězení. Pověří proto Berta, jednoho ze členů ochranky, aby se o ně přes Vánoce postaral, a pak je přivědl zpět. Trish se ho při nejbližší příležitosti pokusí knokautovat a uprchnout, a to je jen počátek všech starostí, které Berta s jeho dvěma nedobrovolnými hosty čekají. Jenže přítomnost krásné ženy a její sympatické holčičky společně s vánoční atmosférou ho donutí zamyslet se nad svým dosavadním životem. Také obě zlodějky mají dostatek času, aby se nad sebou zamyslely. A protože jsou si všichni tři vzájemně sympatičtí, mnohem více než by se zpočátku mohlo zdát, možná si do jejich srdcí najde cestu i láska.

omluva aneb opožděné přání

27. prosince 2007 v 14:11 | Joli |  ostatní
ahojky, omlouvám se, že přicházím s téměř dvouměsíční odmlkou, ale poslední dobou nějak nestíhám - to víte -> škola - a teď, když jsou Vánoce, tak se téměř nedostanu k PC, protože ho věčně okupujou bráchové, takže Vám se spožděním přeju krásné svátky, ikdyž je to už pasé, takže asi lepší bude, když Vám popřeju hezkého Silvestra, abyste si ho užili a šťastný nový rok :-)

mno nicméně přicházím s pár novými příspěvky - před několika dny jsem v TV viděla film Stalo se o Vánocích, kde jste mohli vidět hrát Davida Hewletta. Ve filmu ztvárnil velmi komickou roli, tudíž jeho výkon byl více než excelentní - fakt jsem se u toho nasmála. Další příspěvek bude o filmu Smrtící zásnuby (Engaged to kill), kde hrají Amanda Tapping, Paul McGillion a Peter DeLuise. Sice tam nehrajou nějaké větší role, ale postavy tam mají svůj platný význam, takže není co dodat.

Mno nic, zatím se majte a já jdu tvořit články o filmech :-)
ADOPCE:

adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
MADE BY Emili