Březen 2008

Mission Report

19. března 2008 v 16:33 | Joli |  ostatní
Ve dnech 14-16. 3 se v OA Svatoslavova konal SCON, kterého jsem se zúčastnila spolu se svými kamarády. Vše však začalo již o několik dní dřív, kdy jsme se navzájem domluvili, kdo koho kam půjde vyzvednout. V pátek ráno jsem místo toho, abych šla do školy, šla ke kompu, kde jsem na chatu potkala pár lidiček, kteří tam trávaili svůj poslední čas před odjezdem do Prahy. Co mě pobavilo, byl přišedší Geňa s tím, že nemá spacák a jestli by mu ho někdo z nás nepřinesl, tak jsem se s ním domluvila, že mu ho přinesu. Okolo desáté jsem vyrazila z domova a šla si nakoupit poslední papú a hned potom jsem vyrazila směr Masarykovo nádraží, kde jsem měla vyzvednout Michala (Sazteca), kterého jsem nikdy před tím ještě neviděla - teda jen na fotce. Měla jsem strach, že ho nepoznám, ale nakonec jsme se našli, a pak jsme šli pěšky na Florenc do Mekáče, kde jsme měli domluvený sraz se zbytkem. Okolo 13 h přivedla Kate takou velkou grupu a sama pak ještě šla na autobusák pro Stuchlu a Šárku. Když se všici najedli, zamířili jsme si to na Smíchov do armyshopu, kde si někteří z nás (například já :-)) dali udělat psí známky. Poté jsme jeli na Karlák, kde jsme měli sraz se třema holčinama s SGA-P a pak jsme vyrazili do OA - na místo konání. Cestou se k nám přidala ještě Blanca z SGA-P.
Po registraci jsme si to šinuli do naší místnosti, které nám měla po dvě noci sloužit jako "noclehárna". Udělali jsme první skupinové fotky a pak se někteří z nás odebrali na přednášku o Carterové na Atlantisu. Po delší pauze následovalo promítání filmu StarGate: Ark of Truth - film celkem dobrý, ale řekla bych, že mohl být klidně aj lepší (nepochopila jsem znovuobživnutí replikátorů). Pak jsme se odebrali do třídy, kde jsem si pustili SG-bonusy. Okolo půl 1 v noci jsme zalezli do spacáků - některým šťastlivcům se podařilo usnout, ale většina z nás musela podstoupit nekolika hodinové chrápání našeho spolubydlícího. Nakonec se nám však naštěstí podařilo usnout - ale bohužel ne moc na dlouho.
V sobotu dopoledne nás čekaly krušné chvíle v knihkupectví, kdy pan prodavač nebyl schopen pochopit, že bychom rádi věděli, kolik stojí onen úžasný polystyrenový model Hvězdné brány vystavený ve výloze. Když jsme se dostali ven, vrátil se Geňa do OA a já, Lenka, Šárka a Stuchla jsme jeli na hlavní poštu pro peníze. Cestou jsme zašli do Mekáče a pak spěchali na Klenotčinu přednášku o Zahraničních conech (která byla mimochodem fakt skvělá - já se chci taky nechat vyfotit s Pauleeeeem!!!!!). Po přednášce jsme šli já, Lenka a Šárka na Matějskou. Nejdřív to vypadalo, že se tam ani nedostanem, jaké tam byly fronty, ale nakonec jsme se tam po 10 minutovém čekání dostali - a stálo to za to!!!!!! Když jsme se vrátili do OA, šli jsme na pizzu do nedaleké pizzerie. Po návratu do OA šlo pár lidí na promítání SGA a já zůstala se zbytkem v chodbě u třídy, kde jsme spali - podařilo se mi natočit několik videí se souboji za použití p-90 - naprosto nezapomenutelné. Já se pak připojila k lidem, co byli na promítání a zůstala tam až do konce. Pak jsme šli zpět do třídy a spát. Lenka a Šárka si pak ještě pustili The Kindred s Paulem, čímž mě trochu naštvali, že se koukali beze mě (to se nedělá - příště mě vzbudit!!!!!! :-DD).
Neděle byla dnem balení a loučení. Některým lidem jel autobus/vlak již dopoledne, a tak jsem je jela doprovodit. Nejdříve jsme jeli na Florenc, kde jsme se rozloučili se Stuchlou a Šárkou, kterým to jelo už v 11. Poté jsme jeli na Hlavák, kdy ve 12,30 odjížděl Geňa a nakonec na Černý most, odkud odjížděla Lenka s Míšou. Když jsem pak zase osaměla, jela jsem domů.
Tímto bych vám ráda poděkovala za úžasně strávený víkend!!!!! Díky
Díky patří těmto lidem: Lenka (lekillen), Katka (Kate, crooked.eye), Míša (Loki.D), Lucka (Lucish), Teryl (SGTeryl), Lucka (Jeanne), Šárka (149.149), Michal (SAztec), Michal (Shake, Motr), Jirka (Nat), Jirka (Jirka.Ali.Zetek), Vojta (Geňa) a Radek (Stuchla)
(snad jsem na někoho nezapomněla)
uvidíme se na FF!!!!!!
P.S. fotky snad budou brzo :-)
ADOPCE:

adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
MADE BY Emili