Únor 2010

info 4.1 - prosba

27. února 2010 v 16:30 | Joli |  info
ahojky :-) ráda bych vás o něco poprosila. Nedávno jsem se zkusmo přihlásila do Soutěže O Nejlepší Film - a to na těchto stránkách - jsem tam jako Joli a soutěžím tam s filmem Láska přes internet, tak kdo by měl čas a chuť, tak bych byla moc ráda, kdyby mi tam dal hlas. Moc díky :-)

Jinak, co se týče povídky - pracuju na ní, ale v tuto chvíli jsem zavalená prací (referáty, četba, ...) do školy, tak to tenhle víkend už nestihnu dopsat, takže se to tu objeví až během příštího týdne. Snad teda . Pro tuto chvíli sem dám aspoň tři komentované obrázky, co jsem sesmolila včera odpoledne. Snad se vám budou líbit :-)
To je zatím pro dnešek vše :-)
Mějte se a smějte se, vaše Joli :-)

p.s. a jak se jinak máte?

Falešné obvinění - 1. kapitola

19. února 2010 v 15:52 | Joli |  povídky
Konečně jsem se dostala k tomu, abych napsala první kapitolu. Tak doufám, že se vám to bude líbit :-)
klik na celý článek :-)

info 4.0 - poděkování

16. února 2010 v 16:53 | Joli |  info
Ahojky, strašně moc bych vám chtěla poděkovat, a to za vaši podporu a účast - dnes oslavil tento blog 20 000 návštěv!! A to jen díky vám... takže vám moc děkuju a jsem ráda, že sem chodíte, vážím si toho. Přemýšlela jsem, jak to tady obnovit (mám na mysli články, dess se mi moc měnit nechce, mě se líbí), jestli bych tu měla něco odebrat, něco přidat a nebo jestli to tu nechat tak, jak to je. Ale jsem tak nerozhodná, že jsem se rozhodla dát sem anketu a zeptat se vás :-) tak bych byla moc ráda, kdybyste se zapojili :-)

p.s. ještě jednou moc vám děkuju za vaše návštěvy zde a za vaše komentáře :-)

TOP 5 - 0.4

10. února 2010 v 20:34 | Joli |  hudba
Aby to tu tak nezelo, napadlo mě teďka, že bych sem mohla dát další část rubriky TOP 5. Zrovna pracuju na seminárce, kterou musím zítra odevzdat, a poslouchám u toho těchto následujících pět písniček, které mi zvedají náladu, abych se naprosto nezhroutila. Která z nich se vám líbí nejvíc?
klik na celý článek


info 3.9 - opět omluva

8. února 2010 v 13:16 | Joli |  info
Ahojte. Je mi to fakt blbý, ale opět přicházím s omluvou. Mám trochu problémy ve škole s jednou zkouškou, takže se na ni fakt musím pořádně naučit. Příští týden mám poslední pokus a jsem s nervama na dranc už teď . Tak se prosím nezlobte. Snad vám čekání na povídky a další články vynahradí to, že jsem dostala nápad na novou povídku. Takže až budu mít po všem, tak se to tu jistojistě objeví. Mám už vymyšlené další pokráčko Falešného obvinění, jen to musím sepsat. A po kliknutí na celý článek se dozvíte info k té mé nové jednorázovce, co mě napadla asi před 14 dny.

info 3.8 - omluva

5. února 2010 v 8:56 | Joli |  info
ahojte, chci se omluvit, že mi tady dlouho nic nepřibývalo, jsme doma momentálně bez internetu, tak se nezlobte prosím, že nechodím na vaše blogy. během příštího týdne bych zase ten net mít měla, tak se k vám podívám dodatečně :-) a měly by tu přibýt i nějaké povídky :-)

mějte se a smějte se, Joli :-)
ADOPCE:

adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
MADE BY Emili