Červen 2010

info 5.2 - nebudu tu

30. června 2010 v 20:00 | Joli |  info
Zdravíčko.
Jak již napovídá název, nějaký čas teď budu mimo domov. Zítra odjíždím konečně na dovču, doufejme, že na zaslouženou. Čeká mě několik dnů flákání se u babičky, poté jedu 7.7. do Chotěboře na Festival Fantazie, kde budu do 9.7., a pak se opět vrátím k babičce, kde mě opět bude čekat bezstarostné nicnedělání (tím chápejte prosím to, že nebudu dělat nic, co by se vzdáleně týkalo školy nebo tak... jinak makat budu i u babičky, jen jiným způsobem než v Praze, na což se těším ). Asi se ptáte, kde je háček - ano, hádáte správně - babička nemá internet!! Tudíž se nedostanu sem na blog. ALE!!
Aby to tady nestálo a nezelo prázdnotou, přednastavila jsem několik článků (včetně dvou kapitol povídky Ukvapené rozhodnutí), takže důvod sem chodit určitě bude. A já budu hrozně moc ráda, když sem zavítáte, ačkoliv si nebudu moct přečíst vaše případné komentáře.
Mezitím, co budu z dosahu internetu, budu samozřejmě pilně psát pokračování povídky Ukvapené rozhodnutí, ale to se tady objeví až se vrátím. Což je další problém - nevím, kdy se vrátím... ale nebojte, mělo by to být někdy během července, jen nevím přesně kdy...
Jak jsem napsala hore, jedu také na 3 dny do Chotěboře na Festival Fantazie - krom toho, že tam jedu za skvělýma lidma, tam jedu také proto, že dorazí David Nykl (plus se k tomu přidala informace, že ještě dorazí Kateřina Lojdová a Martin Písařík - dabéři Valy a Mitchella), takže  se hrozně moc těším. Nicméně, proč vám to sem píšu (krom toho, že se chci s váma podělit o svoje radosti) - pro ty, koho by zajímalo, jak to na takovém festivalu chodí (prostě pro ty, co na FF ještě nikdy nebyli a možná by někdy chtěli jet v budoucnu), tak jsem si řekla, že až se vrátím z festivalu k babičce, napíšu něco o tom, jak jsme se na tom festivalu měli, co jsme dělali, jaký byl David Nykl atd :-) a pak vám to sem dám... tak snad se vám to bude líbit.
No, vidím, že jsem se nějak rozepsala, takže dost řečí. Já se s vámi na nějaký čas loučím (ne tak můj blog, ten tady bude pořád), mějte se zatím krásně, užívejte si prázdnin a zase někdy ahojky!!
Vaše Joli

Ukvapené rozhodnutí - 2. kapitola

30. června 2010 v 8:00 | Joli |  povídky
Druhá kapitola povídky v celém článku :-)


Chyby v minulosti - kapitola 4

29. června 2010 v 20:59 | Emili + Joli |  povídky
Po dlouhé době máme s Emili další kapitolu naší povídky, tak snad se vám pokračování bude líbit :-)
Klik na celý článek

TOP 5 - 0.9

27. června 2010 v 8:00 | Joli |  hudba
Zdravíčko :-) Další část TOP 5. Dnes ve stylu "synthpop". Asi to není hudba pro každého, ale mě se to líbí :-) víc v celém článku :-)

Ukvapené rozhodnutí - 1. kapitola

21. června 2010 v 18:10 | Joli |  povídky
Tak, první kapitola je na světě. Více v celém článku, snad se vám bude líbit .


Zazie aneb můj další hudební objev

17. června 2010 v 11:03 | Joli |  hudba
Ahoj. V tomto článku bych vám ráda představila jednu velmi zajímavou zpěvačku .
Klik na celý článek


Ukvapené rozhodnutí - prolog

13. června 2010 v 16:33 | Joli |  povídky
Zdravím. Konečně jsem dodělala prolog k povídce, dalo mi to sice zabrat, ale je to na světě. Doufám, že se vám to bude aspoň trošku líbit.
Klik na celý článek :-)

Název: Ukvapené rozhodnutí
Autor: Joli
Překladatel: -
Žánr: drama, romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: mládež
Délka: zatím nevím
Osa: 8. řada
Stav: ve fázi rozpracování
Synopse: Když Sam a Jack dostanou povolení být spolu, myslí si, že mají vyhráno a nic jim nebrání ve štěstí. Věří, že jejich vztah bude po tolika zkouškách a útrapách fungovat na 100 %, a tak neváhají a rozhodnou se ke svatbě. Otázkou však je, zda to nebylo ukvapené rozhodnutí.


info 5.1

10. června 2010 v 13:07 | Joli |  info
Zdravím po pár dnech :-) Jak jste si asi všimli, za poslední týden a kousek bylo tady na blogu poněkud pustoprázdno. Pokud jste čekali nějaký článek, tak se vám omlouvám, že jste se nedočkali, ale v úterý a dneska jsem měla dvě poslední dvě zkoušky, který nebyly zrovna nějak lehký, tak jsem se musela učit. Úterek jsem naštěstí zvládla, na výsledek z dneška si musím ještě počkat, ale snad to vyjde. Doufám, že se nezlobíte, že to tu trochu stálo . Teď mě čeká (snad) už jen poslední zápočet, což je však jen detail, takže budu mít na blog víc času. Brzo by se měl zde objevit prolog k Ukvapenému rozhodnutí a možná i nějaký překlad, uvidíme. Každopádně prázdniny přede mnou a s tím i moře času, tak se toho budu snažit využít...

Jak se jinak máte vy? Už máte nějaké plány na léto?
pro tuto chvíli zatím vše :-) mějte se a smějte se, Joli

p.s. v úterý to snad bylo poprvé, co jsem zde měla během jednoho dne přes 60 návštěv, takže bych vám ráda poděkovala, že sem chodíte, i když to tu moc nežije... nebo aspoň ne tak, jak bych sama chtěla... takže moc díky :-) jste skvělí :-)

citáty 0.2

2. června 2010 v 19:34 | Joli |  ostatní
Zdravíčko :-)
Tak jsem se zase jednou nudila, respektive si dávala padla od učení, a podařilo se mi najít během uklízení + brouzdání po netu nějaké pěkné citáty a vychytané větičky, které mají něco do sebe. Doufám, že jimi nepohrdnete, když se o ně s vámi opět podělím, jako před nějakým časem. Víc v celém článku :-)

TOP 5 - 0.8

1. června 2010 v 8:28 | Joli |  hudba
Ahoj, je tu další  část rubriky TOP 5. Více v celém článku :-)
ADOPCE:

adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
MADE BY Emili