Prosinec 2010

info 7.3

31. prosince 2010 v 8:23 | Joli |  info
Zdravím!!

Dnes máme 31. 12. a já bych vám moc moc ráda popřála hezký závěrečný den roku a ještě krásnější celý příští rok plný zdraví, štěstí a lásky. Přeji vám, aby se vám všecko dařilo a případných neúspěchů bylo co nejméně a abyste se měli co nejlépe!!

Joli :-)

Nezvaný host 2 - kapitola 5 (závěr)

28. prosince 2010 v 22:28 | Joli |  povídky
Zdravím.
Přináším poslední kapitolu k povídce Nezvaný host 2. Chtěla bych poděkovat opět Emili, že mi pomohla, a pak také vám, že jste to vydrželi číst až do konce. Děkuji. Doufám, že se vám povídka líbila. Mimochodem, dnes je to přesně dva měsíce, co jsem Nezvaného hosta 2 začala psát (první část se tu objevila 28. řijna ). Teď už ale dost řečí - klik na celý článek.

Nezvaný host 2 - kapitola 4

26. prosince 2010 v 9:33 | Joli |  povídky
Pokračování povídky.
Trochu se mi to zvrhlo tam, kam nemělo, ale snad se mi to podaří v příští kapitole napravit . A také doufám, že se vám následující kapitola bude líbit.
Klik na celý článek


přání

24. prosince 2010 v 8:00 | Joli |  ostatní
Zdravíčko!

Ráda bych vám všem popřála krásný Štědrý den a krásné celé Vánoce plné klidu, míru a pohody, abyste si je užili, co nejlépe to půjde, a měli se dobře. Přeji bohatého Ježíška, a pokud by bohatý nebyl, užijte si aspoň to, že trávíte krásný den se svou rodinkou, popř. kamarády (ač třeba jen přes net).
Mějte se překrásně, užívejte, co to dá, a večer bacha na kapří kosti .

Joli

The Bee Gees

23. prosince 2010 v 10:16 | Joli |  hudba
Zdravíčko.
Hudební skupinu The Bee Gees asi někteří znáte. Přesto bych k ní ráda řekla pár základních slov - těm, co o nich třeba až tolik nevědí. Ptáte se proč? Je to jedna z mých nej skupin - srdeční záležitost - jedna ze skupin, ke které se vždycky vracím - z několika důvodů. Pokud vás zajímají, dozvíte se je v celém článku :-)

info 7.2 - Vánoce jsou tu aneb informační mišmaš!

22. prosince 2010 v 9:33 | Joli |  info
Ahojky.
Konečně! Dneškem mi začínají vánoční prázdniny! Juchů!!! Ani nevíte, jakou mám z toho nevýslovnou radost! Už jsem to volno opravdu potřebovala, díky/kvůli škole a všemu okolo mi mozek začal narůstat do gigantických rozměrů a mě málem praskla hlava!!  Tak ale konec srandy, teď k tomu, proč píšu tento článek. Jak jsem řekla, začínají mi prázdniny (ještě jednou třikrát hurá!!!) a přede mnou jsou cca 2 týdny (a kousek) zaslouženého volna. Co mě (a tento blog) čeká:


Nezvaný host 2 - kapitola 3

20. prosince 2010 v 10:11 | Joli |  povídky
Zdravím.
Po dlouhé době přináším pokračování povídky Nezvaný host 2.
Přestože je následující kapitola opravdu krátká a asi trochu uspěchaná (nerada bych tu psala nějaké sáhodlouhé výmluvy... prostě to není tak detailní a popisné, jak jsem si původně představovala), doufám, že se vám to bude líbit. Ráda bych ještě poděkovala Emily, která mi pomohla svými nápady a postřehy. Děkuju :-) A teď k povídce.
Klik na celý článek

Překvapení

17. prosince 2010 v 14:38 | Joli |  povídky
Zdravím.
Napsala jsem jednu krátkou vánoční jednorázovku na téma SGA (John-Elizabeth). Když už tu byla vánoční Sam-Jack povídka, proč nenapsat i nějakou o Johnovi a Elizabeth, že?  Snad se vám bude líbit.

Název: Překvapení
Autor: Joli
Překladatel: -
Seriál: StarGate Atlantis
Žánr: vánoční, romance
Páry: John - Elizabeth
Hodnocení: děti
Délka: krátké
Osa: nezařazeno
Stav: kompletní
Synopse: Vánoce na Atlantisu

info 7.1

13. prosince 2010 v 9:14 | Joli |  info
Zdravíčko,
chci se  vám omluvit, že to tady na blogu trochu stagnuje a ještě pár dní stagnovat bude, ale tak nějak nestíhám. Do zítřka toho mám děsné kvantum k přečtení - 4 díla na seminář z literatury 19. století plus 3 díla na seminář o humoristech a satiricích. Navíc musím do zítřka dodělat 2 referáty, ale naštěstí jsou již jen dodělávky. Tak snad to půjde rychle. Nakonec mě do zítřka ještě čeká dú z AJ, tak snad to stihnu, přinejhorším budu na hodině angličtiny improvizovat .
Do konce týdne ještě potřebuji napsat jednu zkouškovou práci, ale to by neměl být problém, má to být jen na 2-3 normostrany, takže to snad stíhám.
Co z toho ale plyne pro blog: Povídku Nezvaný host 2, respektive kapitolu 3, začnu psát až o víkendu (nejdřív v pátek) - jindy to nestíhám, tak snad mě neukamenujete.

To je zatím ode mě vše. Jak se máte vy?
Joli

Pod jmelím

9. prosince 2010 v 16:48 | Joli |  povídky
Zdravím. Přináším slibovanou S-J vánoční povídku. Je tedy poněkud krátká, ale snad se vám bude líbit.

Název: Pod jmelím
Autor: Joli
Překladatel: -
Seriál: StarGate SG-1
Žánr: vánoční romance
Páry: Sam/Jack
Hodnocení: děti
Délka: krátké
Osa: nezařazeno
Stav: kompletní
Synopse: vánoční klid a pohoda
Poznámka: nechala jsem se inspirovat několika různými věcmi, takže pokud se vám bude zdát, že v tom částečně vidíte film "Pod jmelím", povídku "I have mind say no", a bůh ví, co ještě, nezdá se vám to :-)


Stay ~ Zůstaň

4. prosince 2010 v 13:14 | Joli |  povídky
Zdravím vás. Před pár dny mne při poslechu písničky "Stay" od skupiny HURTS napadla povídka (ne, není to ta vánoční), a tak jsem ji včera sepsala, dnes jsem ji dodělala a nyní vám ji předkládám. Snad se vám bude líbit.
p.s. Vánoční povídka se zde objeví příští týden, už ji mám skoro napsanou.
p.p.s. Chtěla bych se omluvit těm, co čekají na pokračování Sparky povídky "Nezvaný host 2", že jsem sem dlouho nepřidala novou kapitolu. Nějak na to nemám momentálně náladu a ani čas (časově zvládám jen kraťoulinké povídky). Snad bude brzo čas i nálada a já zase napíšu další část.

Teď už ale k povídce "Stay". Užijte si to :-)

Název: Stay ~ Zůstaň
autor: Joli
překladatel: -
seriál: StarGate SG-1
žánr: SongFiction
páry: Sam/Jack
hodnocení: děti
délka: krátké
osa: nezařazeno
stav: kompletní
synopse: Jack si nechal mezi prsty proklouznout poslední šanci
poznámka: písnička "Stay" od skupiny HURTS


TOP 5 - 1.5

1. prosince 2010 v 8:38 | Joli |  hudba
Přesně po měsíci je zde pokračování TOP 5. Ač je dnes prvního prosince, neobjeví se zde žádné vánoční písničky. Už jen proto, že jsem je ještě ani nezačala poslouchat. A moje TOP 5 je o tom, co zrovna poslouchám. Co je to v těchto dnech (pokud zrovna nejsem zaposlouchaná do soundtracku ke GLEE), se dozvíte po kliknutí na celý článek.

ADOPCE:

adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
MADE BY Emili