info 7.7

27. února 2011 v 8:32 | Joli |  info
Ahojte. Vím, že už ty omluvy začínají být pomalu trapné, ale...
... v pondělí mi opět začala škola. Sice nemám teď rozvrh tak nadupanej jako v zimním semestru, nicméně mám hodně četby. Vzhledem k počtu seminářů, co teď mám, to znamená přečíst 2 knihy plus cca 2-3 studie týdně. A co se týče zkoušek na konci semestru, k jedné ZK musím mít načteno minimálně 100 knih beletrie (mám teprve 42) + 10 odborných knih (světe div se, ještě nemám žádnou ), u ostatních tuším je jen jedna publikace nebo ještě lépe - žádná. Takže to ve výsledku znamená, že opětovně vlastně nedělám skoro nic jiného než čtu. Už jen proto, že bych nerada byla zp*dnuta na semináři za to, že nemám načteno, nebo byla v létě vyhozena od zkoušky jen proto, že můj seznam četby je příliš krátký. Taky musím konečně vymyslet téma na bakalářku, které musím do konce dubna nahlásit, a jediné, k čemu jsem se dostala, je to, že si určitě vyberu literární téma a ne jazykové. Ale tím tak končím. Nemám moc inspiraci. Jsem zvědavá, o čem nakonec budu vlastně psát...
Tak jen doufám, že mne omluvíte, pokud tu články nebudou přibývat s takovou pravidelností jako to bylo teď v únoru. Jinak, když už píšu takovýto okecávací článek, mohla bych se tu rozepsat víc.
Určitě jste si všimli, že blog.cz má nové nastavení ohledně přidávání článků, resp. tu stránku, kde se články píší atd. - jak se vám to (ne)líbí? Máte-li teda na to nějaký názor. Mě to teda nejdříve trochu vyděsilo, teď si už pomalu zvykám. Stejně si myslím, že člověk si pomalu zvykne na všechno, popř. na většinu, takže u některých věcí (jako je třeba toto) nemá ani cenu se přílišně rozčilovat.
Poslední dobou nějak netrávím tolik času u počítače jako dřív. Ani nevím proč. Asi proto, že pro mě život neznamená jen sezení u kompla. Když jsem ho neměla, taky jsem to přece vydržela - vlastně mi to ani nepřišlo jako handicap nemít PC. A když už u něj sedím, píšu hlavně povídky (V posledních dnech jsem se zaměřila hlavně na Glee, nějak mi to jde líp mám dojem, ale pracuju i na SG věcech. Tak nějak doufám, že se mi během příštího týdne konečně podaří dopsat 1. kapitolu povídky "V ohrožení". Uvidíme. Jestli to taky není tím, že na Glee koukám teď pravidelně a SG jsem neviděla, ani nepamatuju. ) Taky občas kouknu na Akta X - postupně na to teď koukám od začátku. A začala jsem i se seriálem Queer as folk. Znáte někdo?
No, to je asi pro dnešek všecko. Zatím se majte, jdu číst něco do školy. Joli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nickly | Web | 27. února 2011 v 11:24 | Reagovat

bože, upřímně..nechápu, jak někdo může přečíst tolik knížek..já bych to nezvládla ani za 10 let:D

2 Leky | Web | 28. února 2011 v 12:53 | Reagovat

Mě jen mrzí že už nejsi na icq:(

3 Tery | Web | 2. března 2011 v 15:07 | Reagovat

Člověče a neuvažovala jsi o absolvování kurzu rychločtení? Celkem síla (A já skuhrám na to, že mám ke každé zkoušce načíst 600 - 800 stran odborného textu...).
Těch změn na blogu jsem si všimla a nějak zvlášť mě to nerozhodilo, je to jen o zvyk.
Taky už u počítače netrávím tolik času. Tedy, jsem u něj každý den, ale to vypadá tak, že jsem na svém počítači, kde si čtu věci do školy, píšu a poslouchám muziku, u rodinného počítače, kde je net jsem teď podstatně míň než dřív. Sice jsem zvyklá mít doma počítač od útlého dětství, ale asi ještě nejsem z té generace švihlé facebookem a vším tím ostatním.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ADOPCE:

adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
MADE BY Emili