Prosinec 2011

Vánoce, Vánoce přicházejí

23. prosince 2011 v 10:35 | Joli |  ostatní
Zdravíčko!

Než se rozprchneme ke zdobení vánočních stromečků, k shánění dárků na poslední chvíli a k vaření štědrovečerního menu, ráda bych vám popřála krásné a hlavně klidné Vánoce - beze jakéhokoliv spěchu. Užijte si svátky, přečkejte je ve zdraví! A kdybych se sem během svátků nedostala, tak vám přeji i příjemné stráveného Silvestra!

Uvidíme se na Nový rok!

Joli

Glee hudba - podruhé

7. prosince 2011 v 19:06 | Joli |  hudba
Myslím, že je na čase vás seznámit s tím, jaké Glee cover verze známých písniček teď vévodí mému mp3 přehrávači. Zajímá-li vás to, klikněte na celý článek. :-)

info 9.3

2. prosince 2011 v 19:40 | Joli |  info
Ahojte!

Hlásím se s pár slovy, abyste věděli, že ještě pořád žiju. :-D

Jak jste si jistě všimli, článků sem moc nepřibývá a to z prostého důvodu - nestíhám. Škola se na mne valí ze všech stran, takže na blog nezbývá mnoho času. Pokud netrávím svůj čas v našem vzdělávacím ústavu, jsem doma, kde dělám věci do školy (nečekaně) popř. odpočívám (=koukám na seriály, či jsem na twitteru/tumbleru/...). Veškerý můj sociální život je omezen jen na pobyt ve škole a ve virtuálním světě (i když teda ne, že by to za jiných situací bylo jiné, že :-D).

Takže se omlouvám, že to tu nekvete, ale snad chápete - bakalářka zabírá čas, škola zabírá čas, čtení knih zabírá čas, seriály zabírají čas a spánek víceméně taky. :-D Nic jiného já vlastně ani nedělám. Blog prostě musí jít na chvíli stranou.

Nevím, čím to, ale poslední dobou si připadám strašně labilní - emocionálně. Jsou dny, kdy jsem docela v pohodě a nic mne nezvyklá, ale pak se jednoho krásného dne objeví něco, co me totálně rozhodí, a já mám pak depku a bulím jak želva. Doufám, že je to jen stresem ze školy a že to pak odezní, až dostuduju - povede-li se mi to vůbec. Je tohle normální průběh? Aby se člověk ze stresu sesypal jen proto, že nic nestíhá (hodně práce, málo času)? Smějící se

No, dost stěžování si. Nevím, kdy se sem zase dostanu, ale snad si zas někdy najdu nějakou tu chvilku, abych sem zase něco smysluplného napsala.

Zatím se mějte, Joli

p.s. Přeji příjemný advent! Mimochodem, jak se těšíte na Vánoce? :-)
ADOPCE:

adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
MADE BY Emili