Leden 2012

Mýty o introvertech

28. ledna 2012 v 12:00 | Joli |  ostatní
Na jednom z účtů na serveru tumblr (konkrétně zde, přičemž původně je obsah článku převzat odsud) jsem našla text zabývající se deseti (údajně) nejrozšířenějšími mýty o introvertech, k nimž se řadím i já.
Můj článek je překladem onoho textu z tumblr (originál je samozřejmě v angličtině). Dávám to sem z jednoho důvodu. Sice netuším, do jaké míry jsou ty mýty o introvertech opravdu rozšířené a jestli si to někdo o introvertech opravdu myslí, každopádně mám pocit, že to má tak říkajíc něco do sebe. Koho z vás to zajímá, klikněte na celý článek.

Rosemary má děťátko

25. ledna 2012 v 13:45 | Joli |  filmy a seriály
Zdravím!
Chtěla jsem začít přidávat nové články už v pátek, ale zlobil mne blog a nešlo mi přidávat vůbec nic, takže jsem se rozhodla to o pár dní trochu posunout. Snad se nebude nikdo zlobit. Dost však s úvodními řečmi. Po kliknutí na "celý článek" se vám zobrazí recenze k filmu "Rosemary má děťátko". Zajímá-li vás to, čtěte! :-)

info 9.4

16. ledna 2012 v 12:02 | Joli |  info
Zdravíčko!
Chtěla jsem se jen ohlásit, abyste věděli, že ještě tak trochu žiju. :-D Mám teď zkouškové, takže jaksi nestíhám cokoliv přidávat a vlastně na to ani nemám náladu. A přitom bych teď měla co. Ach!
Tento pátek mám zkoušku ze stylistiky a jdu na třetí pokus, takže do té doby žádný článek psát nebudu. Tak nějak nepotřebuju, aby mě z té školy vyhodili. Nicméně, až se v pátek z té zkoušky vrátím, sepíšu pár věcí, které mám v hlavě, a přednastavím to sem. :-)

Do té doby se mějte hezky!

Joli

Nový rok - 2012

1. ledna 2012 v 18:17 | Joli |  ostatní
Drazí moji!

Ráda bych vám popřála šťastný nový rok 2012! Nechť se vám v něm daří líp než v roce předchozím! Hlavně ať jste co nejvíc zdraví - ostatní přijde už pak snad nějak samo. :-)

Také bych vám ráda poděkovala, že jste sem loni chodili, ačkoliv to tady v posledních týdnech šlo dost do kytiček z toho důvodu, že jaksi nestíhám. Nebudu vám slibovat, že se to ode dneška zlepší, protože nevím, do jaké míry je to pravda. Každopádně blog zatím rušit nehodlám, což znamená, že když budu mít co, ráda sem opět něco dodám.

Mějte se krásně,
Joli
ADOPCE:

adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
adopce
MADE BY Emili